Barų ir restoranų reikmenys. Patikimi ir ilgaamžiai | Adsystems.lt

Barų ir restoranų reikmenys

Šiuolaikinėse maitinimo įstaigose neretai sunku priderinti specifinio stiliaus serviravimo reikmenis, kurie ne tik atliktų savo funkciją, bet ir būtų patvarūs, ilgaamžiai ir estetiški. Organinio stiklo gaminiai yra nepakeičiami ne tik todėl, kad yra nedūžtantys, bet ir lengvai derinami bet kokio stiliaus interjere, nes yra skaidrūs, atrodo estetiškai, elegantiškai, bet tuo pačiu ir nesudarko vyraujančios stilistikos, nes yra perregimi ir lakoniški. Įprasti ir nestandartinių formų ir dydžių padėklai, vyno stovai, laikikliai ir stoveliai padės sustyguoti baro ar kavinės aptarnaujančio personalo darbą ir palaikyti tvarką maitinimo vietose.

 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.