Informaciniai stovai | AdSystems

Informaciniai stovai

Maži informaciniai lankstinukų, brošiūrų stoveliai didelėse ekspozicijų, biurų ar parodų erdvėse lieka nepastebėti, nes netinkamai pasirenkamas santykis ir proporcija erdvėje. Dalomąjai reklaminei medžiagai didelėse erdvėse, ekspozicijose geriausiai tinka pastatomi informaciniai stovai, kurie talpina visas stoveliams ir laikikliams būdingas savybes ir funkcijas, bet ir yra visiškai savarankiški erdvėje, ergonomiški. Stovus galima gaminti iš plastiko ar derinti kelias pasirinktas medžiagas, taip pat sukurti unikalų, firminę stilistiką atitinkantį dizainą ar pasirinkti lakonišką, elegantišką ir paprastą iš jau sukurtų ir gaminamų.

 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.