Informaciniai stoveliai | AdSystems

Informaciniai stoveliai

Prekybos vietose pristatant produktą ar paslaugą įprasta naudoti spausdintą reklaminę medžiagą – skrajutes ar vizitines kortelės. Svarbi informacija vartotoją pasiekia ir sudomina daug efektyviau ir greičiau, jei ji pateikiama specialiai tam skirtuose patraukliuose, derančiuose prie interjero ir įmonės ar produkto įvaizdžio stovuose, stoveliuose ar laikikliuose. Skrajutė ant stalo ar prekystalio įgauna mini reklaminio stendo savybes, patalpinta plastikiniame stovelyje ar prie plokštumos pritvirtintoje kišenėje, o paprasta vizitinė kortelė specialiai jai skirtame skyrelyje, klientui tampa bilietu, kviečiančiu apsilankyti dar kartą ir pasinaudoti specialiais pasiūlymais ar nuolaidomis.

 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.