Lankstinukų stoveliai | AdSystems

Lankstinukų stoveliai

Parodų stenduose, biuruose dažnai gausu lankstinukų ir brošiūrų, vienį dalomi konsultantų, kiti sudėlioti ant stalelių ar lentynų, taip prarasdami savo tiesioginę paskirtį lieka nepastebėti ar priešingai – įbrukami ne tie, kurie domina. Siekiant efektyviausio reklamos grįžtamojo ryšio ir poveikio būtina ją tinkamai pateikti specialiuose stovuose, kurie ne tik išeksponuoja, pateikia ir atskiria reklaminę medžiagą informatyviai ir aiškiai, bet kuria pridėtinę vertę, kuomet reklaminiai brošiūrų ir lankstinukų stoveliai gaminami derinant prie įmonės, produkto ar paslaugos įvaizdžio ir firminės stilistikos.

 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.