Prekių ir papuošalų eksponavimas | AdSystems

Prekių ir papuošalų eksponavimas

Vitrinose eksponuojant produktus neretai persistengiama parenkant netinkamą pagrindą, kuris savo estetika konkuruoja su subtiliais gaminiais ir užgožia prekės vaizdą, taip vartotojas nepastebi jam reikalingų prekių ar produktų, o pardavimai – krenta. Organinis stiklas yra lengvai formuojama medžiaga, o parinkus tinkamą atspalvį, formą ar produkto/ prekės laikiklį pagaminus skaidrų klientai pirmiausia pastebės gaminius, o ne gremėzdišką manekeną ar virtinos dekoro elementus. Modernų stovelių ir laikiklių dizainą nesunku sukurti, transformuoti, pritaikyti ir pagaminti ir bižuterijai, ir elektronikos prekėms, avalynei ar net muziejaus eksponatams.

 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.