Prekybiniai stendai | AdSystems

Prekybiniai stendai

Prekybos centre ar parodoje pristatant naują produktą jam reikalingas naujas savitas pateikimas, eksponavimas, kuris būtų ne tik estetiškas, bet ir funkcionalus, patvarus, ergonomiškas. Šiuolaikinės technologijos leidžia ne tik sukurti ir pagaminti norimos formos, konstrukcijos, dizaino ir dydžio plastikinius ekspozicijų stendus, stovus ar lentynas, dekoruoti juos moderniais spaudos sprendimais, graviruoti, bet ir instaliuoti savitą ir unikalų apšvietimą.

 • Testavimas
  Garantija. Testavimas
  Pagaminta produkcija yra testuojama ir tikrinama ar nėra defektų. Visiems gaminiams yra suteikiama įmonės garantija. Atsižvelgdami į įmonės veiklą, esame sudarę bendrosios civilinės atsakomybės sutartį. Draudimo suma 145 000 eurų.
 • Plačiaformatė spauda
  Grafika. Plačiaformatė spauda. Raižymas
  Plačiaformatei spaudai gaminti naudojamas japonų gamybos MUTOH spausdintuvas. Naujo dizaino spausdinimo galva leidžia spausdinti iki 1620m pločio ir 1080x1440 dpi rezoliucijos spaudą. Atsižvelginat į klientų vizualinių gaminių dekoravimo specifikacijas, specialaus braižytuvo pagalba galime išpjaustyti arba išraižyti įvairias plėveles ir kito formato medžiagas. Braižytuvas turi pažangiausius komplekcinius algoritmus, kurie padeda kompensuoti bet kokias spausdinimo deformacijas.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.
 • Apšvietimo instaliacija
  Apšvietimo instaliacija
  Specializuojamės vizualinių gaminių apšvietime bei optimizuojame klientų esamus apšvietimo sprendimus, pasitelkdami sertifikuotus ir elektros saugą atitinkančius LED ir kitus apšvietimo sprendimus. Dirbdami kartu su tiekėjais, gaminame ir siūlome inovatyvius, energiją taupančius ir lengvai valdomus sprendimus.
 • Dažymas
  Dažymas
  Įvairūs vizualinės reklamos gaminiai ir metalo konstrukcijos yra paruošiamos dažymui ir dažomos pagal klientų poreikius. Specialiai įrengtoje dažymo kameroje (dydis 6 x 2,44 x 2,6 m.), dažomos nuo smulkių iki didelio gabaritų konstrukcijų.
 • Suvirinimas
  Suvirinimas
  Vizualinių gaminių konstrukcijų gamyboje naudojame TIG suvirinimo metodą, dar kitaip –  suvirinimas nelydžiu elektrodu apsauginėse dujose. TIG suvirinimo metodas naudojamas specifinėms medžiagoms (aliuminis) ir leidžia pasiekti aukštą suvirinimo kokybę, suvirinimos atsakingos konstrukcijos, kurios patiria didelius apkrovimus.
 • Aliuminio lankstymo masina
  Automatinis tūrinių elementų lankstymas
  Siekiant išplėsti produkcijos galimybes bei padidinti gamybos efektyvumą, buvo atnaujintos automatinės tūrinių elementų lankstymo staklės. ATEL mašina gali lankstyti ir pjauti įvairias medžiagas: aliuminį, plieną, galvanizuotą plieną, varį. Visiškai automatizuota 360◦ V-pjaustymo sistema leidžia pagaminti įvairaus dizaino tūrinius elementus. Apdirbamų medžiagų specifikacijos: aliuminis iki 2 mm storio, plienas iki 1,2 mm storio. Mūsų turimos staklės yra pačios naujausios bei geriausias specifikacijas turinti mašina, neturinti analogų ne tik R.Europoje, bet ir visame pasaulyje.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.