Reklaminiai stendai ir tentai | AdSystems

Reklaminiai stendai ir tentai

Greitas, ekonomiškas ir efektyvus reklamos būdas, nepakeičiamas kuomet reklamuojamos prekybos ar paslaugų akcijos, renginiai. Nors ir reklaminiai tentai gaminami ir spausdinami itin sparčiai, parinkus optimaliausius dizaino ir gamybos sprendimus reklama ilgai nebluks, džiugins akį ir siūs informacinę žinią vartotojui.

Universalumu ir praktiškumu reklaminiams tentams sunku prilygti kitoms reklamos priemonėms. Tentai gaminami iš PVC, yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms, tinka ir vidaus ir lauko reklamai. Tentų stendų įrengimas nereikalauja didelių investicijų, jų montavimo sistema nėra žalinga aplinkai, o reklama taip pat greitai išmontuojama.

 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.
 • Plačiaformatė spauda
  Grafika. Plačiaformatė spauda. Raižymas
  Plačiaformatei spaudai gaminti naudojamas japonų gamybos MUTOH spausdintuvas. Naujo dizaino spausdinimo galva leidžia spausdinti iki 1620m pločio ir 1080x1440 dpi rezoliucijos spaudą. Atsižvelginat į klientų vizualinių gaminių dekoravimo specifikacijas, specialaus braižytuvo pagalba galime išpjaustyti arba išraižyti įvairias plėveles ir kito formato medžiagas. Braižytuvas turi pažangiausius komplekcinius algoritmus, kurie padeda kompensuoti bet kokias spausdinimo deformacijas.