Šviečiančios LED plokštumos | AdSystems

Šviečiančios LED plokštumos

Naujas standartas vizualinėje reklamoje, ilgaamžis, taupantis energiją, laiką ir reklaminį plotą. Inovatyvių technologijų dėka itin plonose plokštumose maksimaliai intensyvi LED šviesa tolygiai paskirstoma, perteikdama gyvas, sodrias ir dėmesį patraukiančias reklamos spalvas. Šviečiančios plokštumos pranašesnės savo optinėmis ir konstrukcininėmis savybėmis prieš įprastus sprendimus ir suteikia galimybę pritaikyti skirtingose srityse.

Šiuolaikinės technologijos šviečiančias reklamines plokštumas leidžia sukurti tiek įprastų parametrų ar matmenų, magnetiniams ar click rėmeliams, tiek nestandartinių dydžių informacinius ir navigacinius ženklus ir plokštumas.

 • Pjovimas Lazeriu
  Pjovimas lazeriu
  CNC pagrindu sukurtos bei programiškai valdomos lazerinio pjaustymo staklės suteikia galimybę sparčiai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas tokias kaip akrilas, organinis stiklas, fanera, medis. Technologinės staklių galimybės leidžia pasirinkti įvairias galingumo modifikacijas ir pritaikyti konkrečiai pjaunamai medžiagai, o pozicionavimo tikslumas siekia < 0,01 mm. Darbinis lazerinių pjaustymo staklių plotas: 1600 x 2600 m. Maksimalus pjovimo storis: 30 mm.
 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Apšvietimo instaliacija
  Apšvietimo instaliacija
  Specializuojamės vizualinių gaminių apšvietime bei optimizuojame klientų esamus apšvietimo sprendimus, pasitelkdami sertifikuotus ir elektros saugą atitinkančius LED ir kitus apšvietimo sprendimus. Dirbdami kartu su tiekėjais, gaminame ir siūlome inovatyvius, energiją taupančius ir lengvai valdomus sprendimus.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.
Plona konstrukcija

Išskirtinai plona konstrukcija

LED švieslenčių konstrukcija išskirtinai plona. Konstrukcijos storis tik 8mm arba 15mm, priklausomai nuo produkto tipo ir dydžio.

Itin instensyvi ir tolygi šviesa plokštumos paviršiuje

Samsung šviesos diodai leidžia pasiekti tolygią šviesos sklaidą visame paviršiuje, o apšvieta sieks iki 8 000 lx, pasirinktinai nuo produkto tipo bei dydžio.

Šviesos tolygumas
Dvipusio apšvietimo galimybė

Dvipusio apšvietimo galimybė

Idealus sprendimas vitrinoms. Turinys gali būti transliuojamas dviem kryptimis.

Montavimo galimybės

 • Kabantis
 • Pakabinamas
 • Įmontuojamas
 • Pastatomas.
LED plokštumų montavimo galimybės

Energiją taupantis sprendimas

Dvipusė švieslentė – 2450x1250x16 mm – 100 W
Vienpusė šviesdėžė – 2450x1250x50 mm – 260 W.

ADS švieslentė 64W
Fluorescencine šviesdėžė 320 W

Ilgaamžė LED technologija

ADS švieslentė 25000h
Fluorescencine šviesdėžė 8000h
LED šivečiančių plokšrumų pritaikymas

Pritaikymas

Išplėtota šviečiančios plokštumos koncepcija pranašesnė savo optinėmis, konstrukcinėmis savybėmis priš standartinius alternatyvius sprendimus ir suteikia galimybę pritaikyti skirtingose srityse ir aplikacijose.

 • Prekybinės ir POS produkcijos gaminiams apšviesti
 • Reklamos vizualiniai gaminiai
 • Architektūra
 • Nestandartiniai gaminiai

LED šviečiantys rėmeliai

Magnetiniai ir Click tipo rėmeliai įsisavina 65% vartotojų informaciją per vaizdus, pasitelkiant vizualinę komunikaciją. LEDšviečiantys rėmeliai skirti atkreipti ir sukoncentruoti momentinį vartotojo dėmesį, taip didinant prekės / paslaugų identiteto žinomumą.

LED šviečiantys informaciniai / navigaciniai ženklai

LED šviečiančios plokštumos technologiniai pranašumai eliminuoja barjerus tarp dizaino idėjos ir jų įgyvendinimo, neprarandant norimo interjero akcento, identiteto ir sprendimo. Konstrukciniai elementai suteikia galimybę išvengti standartinių apribojimų: vizualinis identitetas, spalvų gama, išmatavimai, elektros instaliacija, temperatūriniai skirtumai.