Šviesdėžės | AdSystems

Šviesdėžės

Viena ekonomiškiausių ir populiariausių ir laiko patikrintų išorinių reklamos priemonių tai šviesdėžės. Šiuolaikinių šviesdėžių medžiagos ir gamyba nereikalauja didelių investicijų, o konstrukcijoje naudojami LED diodai taupo energiją ir tarnauja ilgą laiką. Reklamos gamybos medžiagų asortimentas leidžia parinkti tinkamiausius sprendimus verslui iš galybės formų, spalvų ir stilių.

 • CNC Frezavimas
  CNC frezavimas
  Programiniu būdu valdomos staklės užtikrina tikslumą ir gali frezuoti įvairius plastikus, PVC, įvairias kompozicines medžiagas, klijuotą medieną, LMDP, MDP, MDF, MPP, OSB bei kitas rečiau naudojamas gamyboje medžiagas. Turimų staklių technologinės galimybės leidžia apdoroti ruošinius, kurių dydis siekia iki 4300 x 2050 x 180 mm.
 • Suvirinimas
  Suvirinimas
  Vizualinių gaminių konstrukcijų gamyboje naudojame TIG suvirinimo metodą, dar kitaip –  suvirinimas nelydžiu elektrodu apsauginėse dujose. TIG suvirinimo metodas naudojamas specifinėms medžiagoms (aliuminis) ir leidžia pasiekti aukštą suvirinimo kokybę, suvirinimos atsakingos konstrukcijos, kurios patiria didelius apkrovimus.
 • Dažymas
  Dažymas
  Įvairūs vizualinės reklamos gaminiai ir metalo konstrukcijos yra paruošiamos dažymui ir dažomos pagal klientų poreikius. Specialiai įrengtoje dažymo kameroje (dydis 6 x 2,44 x 2,6 m.), dažomos nuo smulkių iki didelio gabaritų konstrukcijų.
 • Apšvietimo instaliacija
  Apšvietimo instaliacija
  Specializuojamės vizualinių gaminių apšvietime bei optimizuojame klientų esamus apšvietimo sprendimus, pasitelkdami sertifikuotus ir elektros saugą atitinkančius LED ir kitus apšvietimo sprendimus. Dirbdami kartu su tiekėjais, gaminame ir siūlome inovatyvius, energiją taupančius ir lengvai valdomus sprendimus.
 • Gamyba
  Gamyba
  AD Systems nuolat investuoja į gamybos infrastruktūrą ir naujas, gamybai skirtas, technologijas. Pagal produktų specifikacijas, gamyboje naudojami tiek automatizuoti įrenginiai, tiek rankų darbo sprendimai. Atsižvelgiant į turimą gamybinę infrastruktūrą, galime gaminti gaminius iš įvairių medžiagų: organinis stiklas, PET, PVC, aliuminis, aliuminio kompozitas bei kita.
 • Plačiaformatė spauda
  Grafika. Plačiaformatė spauda. Raižymas
  Plačiaformatei spaudai gaminti naudojamas japonų gamybos MUTOH spausdintuvas. Naujo dizaino spausdinimo galva leidžia spausdinti iki 1620m pločio ir 1080x1440 dpi rezoliucijos spaudą. Atsižvelginat į klientų vizualinių gaminių dekoravimo specifikacijas, specialaus braižytuvo pagalba galime išpjaustyti arba išraižyti įvairias plėveles ir kito formato medžiagas. Braižytuvas turi pažangiausius komplekcinius algoritmus, kurie padeda kompensuoti bet kokias spausdinimo deformacijas.